17 січня - день дітей-винахідників.

Протягом всієї історії людства винахідливість підростаючого покоління, особливо дітей, не раз заслуговувала пильної уваги, адже вони цілком можуть помітити те, що дорослі просто проігнорують. Діти - відмінні винахідники! Так, перший батут винайшов 16-річний хлопець на ім`я Джон Ніссен в 1930 році. Френк Епперсон, хлопець 11 років, одного разу залишив на вулиці стаканчик з лимонадом у морозний день. Це незвичайне відкриття стало початком створення"фрукитового льоду",коли йому виповнилося 18 років. Історія знає безліч виноходів, в яких діти грали одну з ключових ролей! Будьте винахідливі та створюйте бажання та можливості творити для своїх дітей!