Урок безпечного поводження з газом

На виконання листа МОН України від 18.12.2023 " №1/19888-23 "Про проведення "Уроку безпечного поводження з газом" педагогічний колектив закладу освіти розмістив на своїх блогах інформацію, яку діти зможуть переглянути та обговорити у родинному колі. Також презентація розміщена на сайті ЗДО У розділі "Безпека життя і здоров`я вихованців". Дошкільники вже знайомилися з видами небезпеки, які можуть спіткати їх вдома. Це - гострі предмети та предмети, якими можна вколотися, ліки, побутові хімічні речовини, парфюумерні вироби тощо. Про небезпеку від газу діти також знають, оскільки педагоги розглядали ці питання під час проведення "Тижня безпеки дитини". Але повторення не буває зайвим.

Давайте разом надавати дітям корисні знання, завдяки яким вони почуватимуться у безпеці!

Про проведення уроку безпечного поводження з газом