Наш город!

Город у дитячому садку є однією з умов, яке необхідне для здійснення екологічного виховання дітей у дитячому садку. Город у дитячому садку потрібен для того, щоб знайомити дошкільників з природою та її сезонними змінами. Крім цього, город в дитячому садку і посильна праця дітей на його території впливають на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників. Це ще й можливість бачити результати своєї роботи.Спільна праця на городі дає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об'єднанню дитячого колективу.І, звичайно, город в дитячому саду, праця на свіжому повітрі сприяють збереженню та зміцненню здоров'я у дітей.